MÖBLER / Bord / Salongsbord 8191362
nr 819 1362
Salongsbord
Karl Johan, Stockholmsarbete, mahogny, längd: 95 + 2x28, djup: 70, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:41:16
400 kr
500 kr
500 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren